Suhtle töökaaslastega

Enamus inimesi tunnistab, et nad ei tea täpselt, mis nende firmas toimub, millega töökaaslased täpselt tegelevad või kui kaugel nad oma projektidega on. Intranet.ee on sinu firma oma siseveeb ja sotsiaalvõrgustik, mis hoiab kõik töötajad alati kursis, millega teised igapäevaselt tegelevad.
Liitu ja proovi tasuta

  • Parem omavaheline suhtlus
  • Suurenenud produktiivsus
  • Jagatud teadmised
  • Kõigi töötajate kaasamine
  • Firmakultuuri kandja
  • Lõpp e-posti uputusele

Jaga eesmärke, saavutusi ja probleeme

Info töökaaslaste eesmärkidest, saavutustest ning tekkinud probleemidest katab 80% firma igapäevasest infovajadusest. Iga kasutaja sisestatud postitused kuvatakse firma intraneti uudisvoos.


Vastused küsimustele

Võid olla kindel, et keegi teie firmast oskab vastata igale su küsimusele. Tähtis on leida see inimene, kes vastust teab. Postita küsimus Intranet.ee siseveebi ja su töökaaslased aitavad sind.


Kiida ja innusta teisi

Jaga kenasid märke, mis kiidavad teiste tegevusi, iseloomu või saavutusi. Vahelduseks saad jagada ka lõbusaid ja naljakaid märke. Töö ei pea olema igav.


Automaatne uudiskiri

Tuletame kord nädalas igaühele meelde, et nende eesmärgid, saavutused ja probleemid saaks sisestatud. Seejärel saadame automaatse nädala uudiskirja iga tiimi ja kogu firma kohta.


Ürituste kalender

Saa kiire ülevaade kõigist firmaga seotud sündmustest, koolitustest ja sünnipäevadest. Uue sündmuse lisamine intranetti võtab vaid paar sekundit.


Isiklik profiil

Tahad teada, kes on kes ja millega nad tegelevad? Iga kasutaja siseveebi profiil näitab nende praeguseid tegevusi, ajalugu, oskuseid ja hobisid.


Tiimipõhised vaated

Infot saad jagada ja vaadata ka tiimide põhiselt, et olla kursis vaid konkreetse osakonna või projektimeeskonna tegemistega.


Liitu ja proovi
täiesti tasuta

Vaata hindu ja pakette